Gizlilik Politikası

1. Taraflar

a) www.antalyaaloariza.com.tr e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Yenigün mh 1055 sok H. Hanım Apt 13/1 A Girşi Kat:1 Daire:1 Muratpaşa / Antalya adresinde bulunan OttomanNet Yazılım Bilişim.
b) www.antalyaaloariza.com.tr internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu OttomanNet Yazılım Bilişim ’in sahibi bulunduğu web sitesi www.antalyaaloariza.com.tr ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.antalyaaloariza.com.tr web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , OttomanNet Yazılım Bilişim’in bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, www.antalyaaloariza.com.tr tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından OttomanNet Yazılım Bilişim’e karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı OttomanNet Yazılım Bilişim’in söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya OttomanNet Yazılım Bilişim tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. OttomanNet Yazılım Bilişim Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Tarafların Anlaşmazlık Yaşaması Durumunda Antalya - Merkez Mahkemeleri Yetkilidir.